Waukeen Style - виробник жіночого та чоловічого одягу з Харкова, що працює на ринку понад 9 років. Наші товари по-справжньому якісні, оскільки зроблені досвідченими фахівцями на німецькому обладнанні з найкращих європейських матеріалів і фурнітури. Саме за це нас і цінують наші партнери та клієнти.

 

Наше виробництво

Домогтися високої якості продукції можна тільки за умови ретельно налагодженого процесу виробництва і контролю. Саме тому ми використовуємо сучасне обладнання провідних виробників США, Європи та Японії. Особлива увага приділяється вибору матеріалів. Вони відповідають європейським стандартам якості, екологічності та зносостійкості.

 

Але обладнання та матеріали не можуть компенсувати головний фактор успіху продукції. Цей фактор - люди, які працюють з нами. Середній досвід швачок, модельєрів і конструкторів - не менше 7 років. Кожен член нашої команди слідує спільній меті та місії компанії - створювати стильний, зручний і практичний одяг будь-яких розмірів.

 

Ми цінуємо кожного покупця і партнера, тому намагаємося налагодити довірчі відносини та до всіх ставимося з особливим трепетом. Наш технологічний і дизайнерський колектив взяли собі за мету робити високоякісний одяг за привабливими цінами, враховуючи при цьому сезонні віяння моди.

 

Відносини з партнерами

Для оптових покупців Waukeen Style дає можливість купувати партії товарів без будь-яких накруток посередників. При цьому виробник завжди на безпосередньому зв'язку. Ми намагаємося підходити до питання співпраці індивідуально, адже кожен бізнес унікальний. Навіть якщо ви тільки підприємець-початківець, ми будемо раді бачити вас у лавах партнерів, адже опт починається від десяти товарів.

 

Наші товари затребувані - це доводить дев'ятирічний досвід роботи. Щодня ми розвиваємося, щоб бути кращими саме для вас. Компанія Waukeen Style робить усе, щоб бути найкращою у своїй справі. І тому ми контролюємо кожен товар від початку виробництва до моменту доставки.