Перепродаж одягу: поради та нюанси


Перепродаж можна назвати іншими словами дропшиппінг. Дропшиппінг - варіант заробити хороші гроші без бізнес-плану і стартового капіталу. Перепродаж одягу з прямою доставкою на клієнта - це найзручніший спосіб заробити.

 

Давайте розберемося що ж таке дропшиппінг і що він із себе представляє. Dropshipping (з англ. drop shipping, перекладаємо, як "пряма поставка") - це методика заробітку фінансів на перепродажі продукції. Дропшиппер пов'язує виробника товару і його покупця. Виходить, що заробляє він на різниці між початковою вартістю продукту, яку задає виробництво, і фінальною, за яку він продає товар клієнт. Майже всі онлайн-магазини вважають за краще працювати з системою дропшипінгу. На сьогоднішній день більшість клієнтів роблять покупки в Інтернеті, оскільки усвідомлюють, наскільки це вигідно.

 

Накрутка на будь-яку одиницю товару в класичних магазинах починається від 50% і, іноді, досягає 300%. Це просто приводить у жах, тоді як в інтернет-магазині можна купити той самий товар значно дешевше. Дуже рідко виробники, а ще рідше гіганти виробництва, самі займаються поширенням своєї продукції. Вони можуть, зрозуміло, здати її у звичайний магазин, де з шаленою націнкою і високою ціною, вона навряд чи швидко розкупиться. Тому потрібна людина, яка візьме всі питання організації на себе і не буде накручувати занадто високу вартість. І це якраз-таки дропшиппери.

дропшиппінг

Чому виробникам вигідно працювати з дропшиперами?

 

 1. Економія грошей на рекламних кампаніях та інших методах просування продукту. Дропшиппер візьме на себе всі труднощі в пошуку покупців.
 2. Не треба втрачати час на пряме спілкування з клієнтами, слухати їхнє невдоволення, намагатися переконати купити товар. Домовлятися про спосіб оплати тощо.
 3. Збільшаться обороти реалізації продукції за вигіднішою ціною в Інтернеті покупець може придбати не одну одиницю, а вже кілька.


А якщо пощастить із дропшипером, то він знайде оптових покупців.

 

Чому вигідно бути посередником?


Без жодного сумніву, найбільша вигода дістається дропшиперу, який у такий спосіб має змогу організувати власний бізнес із найменшими витратами.

 

Головні переваги дропшиппінгу:

 

 1. Посереднику не потрібен навіть мінімальний початковий капітал. Світло та Інтернет - ось усі витрати дропшиппера.
 2. Не потрібно спеціального приміщення, заробляти можна скрізь, де є доступ до Інтернету.
 3. Дуже пристойний місячний прибуток. А якщо укласти договори з оптовими покупцями, так він зросте ще в рази.


Не варто думати, що все так легко. Спочатку працювати з величезними оборотами не вдасться, а ось через кілька місяців або півроку, у вас уже з'явиться напрацьована клієнтська база, і ви перейдете на новий рівень.

 1. Вам не потрібно буде наймати персонал для роботи, без якого неможлива торгівля у звичайному магазині.
 2. Доставка - вже зовсім не ваша проблема. Від вас вимагається тільки уточнити: іменні дані, адресу доставки і спосіб оплати.
 3. Необмежене число виробників. Вас ніхто не прив'язує до одного виробника, Ви можете працювати з десятками. Головне, щоб Ви встигали обробляти всі заявки, і постачальники, і покупці були задоволені.

 

Дропшиппінг - реальний варіант для заробітку на Українському ринку!


Моя сусідка заробляє перепродажем. Вона співпрацює виключно з українськими виробниками. Уже три роки вона працює в цій сфері і поки що не думає щось змінювати, адже щороку її прибуток лише збільшується. А за часів кризи, коли люди в пошуках, де б заощадити і дешевше купити потрібний товар.

Вона розповіла про труднощі роботи в цій сфері:

 1. Оформлені документи "ФОП". Усі серйозні виробники їх вимагають. Якщо ви не впевнені, що хочете відкривати свій "ФОП", то вам варто поки що попрацювати з дрібнішими постачальниками та виробниками.
 2. Усі скарги припадають на дропшипера. Саме вам доведеться вислуховувати зауваження про неякісний товар і невідповідності розмірів. Також доведеться вести нескінченні переговори й переконувати клієнта придбати виріб.
 3. На початку роботи буває дуже складно знайти постачальників.


Пошук постачальників і виробників слід починати в Інтернеті. Починати варто одразу з 6, а то й з 10 сторінки пошуку, саме там ймовірність знайти партнерів збільшиться.

 • Відпочивати та насолоджуватися грошима буде ніколи.

 

Дропшиппер невпинно перебуває в русі, розширюючи базу клієнтів і компаній виробників.

Тож, якщо вас не бентежать усі перелічені вище труднощі, і надихають усі перелічені вище плюси - дропшиппінг це те, що вам потрібно.