Як вибрати постачальника верхнього одягу


Далеко не кожен магазин верхнього одягу досягає успіху. На це впливає ціла низка чинників, включно з цінами, рекламою, зручністю покупки, часом, місцем.

Ключовий же аспект процвітання бізнесу - асортимент і якість товару, що залежить уже від виробника, який найчастіше є і постачальником. У цій статті розповімо, що враховувати в товарі, як вибрати постачальника верхнього одягу, від чого залежить успіх співпраці.

Виробники одягу

Виробники одягу: місцеві, західні та Китай


Раніше товари з Піднебесної сприймали як щось погане, неякісне та дешеве. Зараз ситуація кардинально інша - навіть імениті, дорогі бренди воліють запустити виробництво в Китаї та інших країнах. Тому цілком нормальна ситуація, що бренди з Парижа і Мілана відшивають далеко за межами Європи.

 

Європейське й американське виробництво вирізняється високою якістю, яка в парі з логістикою робить навіть оптову ціну лякаючою. Вигідною співпраця з такими постачальниками може бути виключно в люкс-сегменті, де цільова аудиторія - заможні люди.

 

Українські виробники одягу практично нічим не поступаються західним і якісним швейним підприємствам Китаю. Але мають низку своїх переваг:

 

  • Використовують європейське обладнання та матеріали;
  • Враховують специфіку місцевого клієнта і його запитів;
  • Дозволяють працювати за мінімальних обсягів;
  • Пропонують вигідну вартість для подальшої реалізації;
  • Можуть оперативно приймати рішення і виконувати спецзамовлення;
  • Виробництво і доставка займають в рази менше часу.

Як вибрати постачальника одягу


Як вибрати постачальника курток, плащів та іншого верхнього одягу


Ми ділимося порадами та рекомендаціями, які можна застосувати як до роздрібної торгівлі в магазині, бутіку, салоні, так і в соціальних мережах, інтернет-магазині.

 

Мінімальне замовлення

Зверніть увагу на те, що низка постачальників готова продавати виключно всю розмірну сітку. Виробники, які дорожать клієнтами і готові надати високий рівень сервісу, зазвичай продають верхній одяг "без рядів" - тобто, будь-які розміри.

 

Терміни виробництва і постачання

Навряд чи ви готові чекати місяць або два, якщо партія зовсім невелика. Виняток - надвисокі обсяги, які зазвичай замовляють задовго до початку сезону. Уточніть, як швидко підприємство може зробити для вас 100, 200 або 1000 курток потрібних моделей.

 

Репутація та відгуки

Ви можете прочитати в інтернеті відгуки про швейне підприємство, дізнатися думку інших компаній, які зверталися до постачальника. Про рівень може говорити й сайт виробника, і час, який він перебуває на ринку.

 

Торгова марка

Офіційно зареєстровані бренди верхнього одягу вирізняються наявністю торгової марки, унікального знака та імені. Якщо компанія не може надати потрібні документи, є ризик, що вам пропонують підробку.

 

Асортимент

Нерідко інтернет-магазини та бутіки працюють з кількома постачальниками, що не завжди зручно. Набагато простіше співпрацювати з одним, перевіреним виробником. Якщо асортимент вас влаштовує, ви бачите, що клієнтам товар може бути цікавий, це хороший знак.

Використовуйте ці поради, щоб знайти надійного постачальника одягу і заробляти гідні гроші. Якщо виникнуть запитання, пишіть у коментарі.