Як вибрати зимову куртку правильно


Здавалося б, просте завдання, але не кожен може правильно вибрати зимову куртку або приймає все за "пуховик". У цьому матеріалі ми хочемо розвіяти деякі міфи і розповісти, як вибрати зимову куртку з усього різноманіття.

 

Вибираємо куртку або пуховик


Потрібно відразу розуміти, що не кожна довга куртка - це пуховик. Адже ними прийнято вважати тільки той верхній одяг, в якому використовується натуральний пух як утеплювач. Найчастіше використовують гагачий і гусячий пух, але для збереження об'єму (щоб пух не збивався в окремих місцях) у складі має бути ще близько 20-25% пера.

 

Незважаючи на відмінну здатність зберігати тепло і не дати замерзнути навіть у сильні морози, у пуховиків є недолік. Якщо зовнішній матеріал не оброблений водовідштовхувальним засобом, пух може промокнути і його теплоізоляційні властивості відчутно знизяться. Більшість виробників все ж обробляють плащівку, щоб уникнути подібного явища.

 

Наприклад, зимові куртки від Waukeen так і позиціонуються, ми не обманюємо нікого і не називаємо будь-який зимовий одяг пуховиком. Це чесно по відношенню до партнерів і клієнтів. Далеко не кожному потрібні такі складні в догляді речі - адже правильно прати пуховик зі спеціальним шампунем, швидко сушити в горизонтальному положенні під легким обдувом обігрівача.


Як вибрати зимову куртку із синтетичним утеплювачем


Синтетичні матеріали багато в чому не поступаються натуральним, а в низці якостей - впевнено виграють. Які переваги зимових курток із синтепоном і силіконом:

  • Невелика вага і мінімальна товщина.
  • Витримують серйозні морози.
  • Простіший догляд і низька ціна.


У підсумку, ви можете придбати зимові куртки за оптимальною ціною і залишатися в теплі в сильні морози, коли в пуховику вже некомфортно.


Що варто врахувати під час вибору зимової куртки


Якщо ви купуєте одяг у бутику, то зверніть увагу на щільність утеплювача та його здатність відновлювати форму. Не забувайте про те, що для натуральних пуховиків важливий не тільки пух, а й перо - його має бути не менше 20%.

 

Замовляючи куртку в інтернет-магазині, враховуйте такі поради:

  1. Попросіть детальну розмірну таблицю - оптимально порівнювати розміри з курткою, яка у вас уже є.
  2. Звертайте увагу на деталі - попросіть фото фурнітури, уточніть, який утеплювач всередині, як за ним правильно доглядати.
  3. Щоб не розчаруватися у відмінностях кольору (так часто буває - різні світлини, налаштування моніторів і дисплея), попросіть натуральні фото, колір буде реалістичнішим.


Сподіваємося, ці поради допоможуть вам вибрати теплу, зручну і стильну куртку на зиму.